تمرین اره ای با دمبل تک دست

 تمرین اره ای با دمبل تک دست

این تمرین یکی دیگر از تمرینات بسیار مؤثر است که بر روی سه سر بازو ها تمرکز دارد.

 

چربی سوزی بازو ,لاغر کردن بازو,لاغری بازو

لاغر کردن بازو

 

نحوه انجام تمرین

یک زانو و یک دست را روی نیمکت قرار دهید. پای ایستاده خود را کمی عقب بگذارید و پای خود را محکم روی زمین قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که نیم تنه شما به موازات کف زمین است.

 

بالاتنه‌تان را از ناحیه کمر خم کنید. در این مرحله باید بالاتنه با میز و زمین موازی باشد. دست راست را روی میز قرار دهید تا تعادلتان در طول اجرای تمرین حفظ شود.

 

با استفاده از دست چپ دمبل را از روی زمین بلند کرده و با پشت صاف آن را از روی زمین بردارید. کف دست باید به سمت بدن باشد. این وضعیت شروع تمرین است.

 

دمبل را با انجام عمل بازدم بالا آورده و آن را نزدیک سینه قرار دهید. هنگام بالا آوردن، قسمت بالایی بازوها باید نزدیک بدن بوده و بالاتنه حرکتی نداشته باشد. راهنمایی: هنگام اجرای تمرین روی این تمرکز کنید که عضلات پشت خود را منقبض نمایید.

 

همچنین توجه داشته باشید که بالا آوردن وزنه باید توسط عضلات پشت انجام شود نه عضلات دست و بازو. فراموش نکنید که بالاتنه باید ثابت بوده و فقط دست ها حرکت داشته باشند. ساعد ها فقط وظیفه نگهداری دمبل را به عهده دارند، پس نباید از آن ها برای بالا آوردن دمبل کمک گرفت. به آرامی و با انجام عمل دم وزنه را پایین آورده و به وضعیت شروع تمرین بازگردید.

 

مکث کوتاهی انجام دهید ، این موقعیت را نگه دارید و سپس به وضعیت اولیه برگردید.

جهت اجرای تمرین را عوض کرده و با دست دیگر آن را اجرا نمایید.

 

این تمرین را 20 بار تکرار کنید.

 

6- تمرین نشر از جانب با دمبل 

این تمرین باعث افزایش تمرکز بر روی شانه ها می شود. و به طور موثر بر روی عضلات شانه های شما کار می کنند.

 

چربی سوزی بازو ,لاغر کردن بازو,لاغری بازو

تمرینات بازو با استفاده از دمبل

 

نحوه انجام تمرین

یک جفت دمبل بردارید ، صاف بایستید و دمبل ها را در دستتان بگیرید ، به طوری که کف دستانتان به سمت شما قرار گرفته باشد.

 

بازوهای خود را صاف نگه دارید ،آرنجتان را کمی خم کنید و دمبل ها را بالا بیاورید و دستانتان را کمی بچرخانید ( مانند حالتی که در لیوان آب می ریزید ). تا جایی بالا بروید که بازوی شما موازی با کف زمین باشد. در هنگام انجام این حرکت ، نفس خود را بیرون دهید ( بازدم ) و برای چند ثانیه مکث کنید.

 

در حالی که نفس خود را به داخل می دهید (دم ) ، دمبل ها را به آرامی در حالت اولیه قرار دهید.

این تمرین را 30 بار تکرار کنید.

 

7- فیله کمر درازکش ( سوپرمن ) 

فیله کمر درازکش ( سوپرمن ) تمرینی است که برای جداسازی عضلات پشت مورد استفاده قرار می گیرد. سعی کنید کشش بیش از حدی بر روی ستون فقرات خود وارد نکنید.

 

چربی سوزی بازو ,لاغر کردن بازو,لاغری بازو

لاغر کردن بازو ها

 

[ سه شنبه 1 مهر 1399 ] [ 0:55 ] [ 123 ]
[ ]

8 تمرین چربی سوزی برای داشتن بازوهای متناسب و زیبا برای خانم ها

 داشتن بازوهای بزرگ ممکن است باعث خجالت و یا از بین رفتن اعتماد به نفس خانم ها گردد . اگر داشتن بازوهای بزرگ شما را آزار می دهد. تمرینات دمبل را در برنامه های ورزشی خود قرار دهید. استفاده از دمبل باعث تقویت ماهیچه ها و سوزاندن چربی های اضافه و همچنین به استحکام استخوان ها کمک می کند.

تنها کاری که باید انجام دهید استفاده از وزنه مناسب می باشد و میتوانید تمرین را شروع کنید.

 

ما در این مقاله برای شما تمریناتی برای داشتن بازوهای متناسب و جذاب آورده ایم .

 

تمرینات بازو با استفاده از دمبل

 

1-  پرس شانه با دمبل

برای پرس شانه با دمبل ، شانه ها و  دلتوئید ها و عضلات قدامی درگیر می شوند. این تمرین را می توانید بصورت ایستاده یا نشسته بر روی یک نیمکت معمولی انجام دهید.

 

چربی سوزی بازو ,لاغر کردن بازو,لاغری بازو

چربی سوزی بازو

 

نحوه انجام تمرین

روی زمین بایستید و دمبل ها را در هر دست نگه دارید.

دمبل های خود را تا ارتفاع شانه بالا ببرید. نفس آرام بکشید.

مچ دستان خود را بچرخانید تا مطمئن شوید کف دست شما رو به جلو است.

دمبل های خود را به سمت بالا برده و فشار دهید.

یک مکث کوچک انجام دهید و موقع بازدم ، دمبل ها را به آرامی تا از ارتفاع شانه پایین بیاورید.

این تمرین را 30 بار تکرار کنید.

 

2. کشش ماهیچه سه سر بازو با دمبل

برای این تمرین می توانید از طناب الاستیک به جای دمبل استفاده کنید .

 

چربی سوزی بازو ,لاغر کردن بازو,لاغری بازو

لاغری بازو

 

نحوه انجام تمرین

روی یک نیمکت معمولی بنشینید و یک دمبل را با هر دو دست نگه دارید. بازوهای خود را به طور کامل دراز کرده و دمبل را بالا ببرید .

آرنج خود را خم کنید و دمبل را پشت سر خود پایین بیاورید.

آرنج های خود را ثابت نگه دارید و یک ثانیه مکث کنید.

بازوهای خود را صاف کرده و به وضعیت اولیه برگردید.

این تمرین را 20 بار تکرار کنید.

 

3- پیچش بازو ها

این تمرین بسیار موثر و عالی برای قسمت های دوسر بازوها ، شکل دهی به بازوها و داشتن شانه های قوی تر می باشد.

 

چربی سوزی بازو ,لاغر کردن بازو,لاغری بازو

داشتن بازوهای متناسب

 

نحوه انجام تمرین

مفصل بازو ها از یکدیگر فاصله داشته باشند و دمبل ها را در دستان خود نگه دارید.

آرنج ها را به سمت بالا خم کنید و بازوها را به طور کامل بکشید.

با خم کردن بیشتر آرنج ها ، دمبل ها را به سمت شانه های خود آورده و مکث کنید.

به آرامی به حالت اولیه برگردید.

این تمرین را 30 بار تکرار کنید.

 

4-لاغر کردن بازوها با شیب عضله سه سر

یکی از ساده ترین راه ها برای دستیابی به بازوهای زیبا تقویت عضلات بدن است. برای انجام این تمرین می توانید از نیمکت  و یا صندلی  استفاده کنید.

 

چربی سوزی بازو ,لاغر کردن بازو,لاغری بازو

لاغر کردن بازو

 

نحوه انجام تمرین

در جلو صندلی بایستید و صندلی را کمی دورتر نگه دارید.

دستها باید به اندازه یک شانه از هم جدا باشند.

3 تا4 گام از صندلی یا میز دور شوید.

بالای بدن خود را صاف کنید و زانوها را خم کنید تا در ارتفاع صندلی یا میز قرار بگیرید.

حالا آرنج خود را خم کنید و بدن خود را به پایین ببرید.

به موقعیت عادی خود برگردید.

این حالت را برای یک ثانیه نگه دارید و سپس به سمت صندلی فشار دهید و آرنج های خود را صاف کنید.

این تمرین 15 بار تکرار کنید.

برچسب ها: روغن,روغن سوخته,تصفیه روغن سوخته,دستگاه تصفیه روغن سوخته,دستگاه تصفیه روغن سوخته موتور,تصفیه روغن کارکرده,روغن کارکرده,دستگاه تصفیه,
[ سه شنبه 1 مهر 1399 ] [ 0:54 ] [ 123 ]
[ ]

سازنده ایرانی ا دستگاهی با ویژگی تصفیه روغن سوخته و کارکرده موتور

 روغن های مورد استفاده مانند روغن روغنکاری موتور ، مایعات هیدرولیک و روغن دنده مورد استفاده در اتومبیل ها ، دوچرخه ها یا مجهز به چمن زن می توانند در صورت عدم بازیافت یا از بین بردن مناسب آنها محیط را آلوده کنند. برای جلوگیری از آلودگی محیط ، روغن مورد استفاده باید سازنده دستگاه تصفیه روغن سوخته موتور توسط مسئولان محلی مدیریت پسماند یا تعمیرگاه های اتومبیل اداره شود. فیلترهای روغن مورد استفاده نگرانی های مشابهی را برای زباله ها ایجاد می کنند. در صورت تخلیه مناسب ، می توان با خیال راحت بازیافت یا دفع آنها شد.

روغن استفاده شده می تواند  مجدداً در گریس ها تصفیه شود ، در روغنهای سوختی فرآوری شده و به عنوان مواد اولیه برای صنایع پالایش و پتروشیمی مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر این ، فیلترهای روغن استفاده شده حاوی فلز قابل استفاده مجدد هستند که تولید کنندگان فولاد می توانند از آن به عنوان خوراک قراضه استفاده مجدد کنند.

بنابراین ، چگونه روغن بازیافت شده استفاده می شود؟ توجه داشته باشید که بیشترین گزینه ، روغن تصفیه شده مجدد the باید با همان استانداردهای دقیق تصفیه ، ترکیب و کارایی مانند روغن باکره برای استفاده در خودروها ، دیزل های سنگین و سایر موتورهای احتراق داخلی و مایعات هیدرولیک و روغن دنده ای مطابقت داشته باشد. آزمایشات گسترده و مطالعات میدانی نتیجه می گیرند که روغن تصفیه شده دوباره معادل روغن باکره است - تمام آزمایش های تجویز شده را می گذرد و در برخی شرایط حتی از روغن باکره نیز فراتر می رود.

همان مصرف کنندگان و مشاغل که از روغن معمولی استفاده می کنند نیز می توانند از روغن تصفیه شده مجددا استفاده کنند ، زیرا فرآوری مجدد مجدد به سادگی فرآوری مجدد روغن مورد استفاده را در روغن روان کننده با کیفیت بالا انجام می دهد. هرگونه تجهیزات نگهداری وسیله نقلیه ، دارندگان خودرو و سایر عملیات تعمیر و نگهداری ماشین آلات که از روغن استفاده می کنند نیز می توانند از روغن تصفیه شده دوباره استفاده کنند. در بعضی موارد ، تأسیسات نگهداری ناوگان که از حجم زیادی روغن استفاده می کنند ، مجدداً از همان روغن مورد استفاده برای تصفیه مجدد استفاده می کنند - یک حلقه بازیافت بسته واقعی.

برچسب ها: روغن,روغن سوخته,تصفیه روغن سوخته,دستگاه تصفیه روغن سوخته,دستگاه تصفیه روغن سوخته موتور,تصفیه روغن کارکرده,روغن کارکرده,دستگاه تصفیه,
[ جمعه 7 شهريور 1399 ] [ 22:36 ] [ 123 ]
[ ]

فروشندگان لیست دستگاه تصفیه روغن سوخته موتور اینجاست

 اطلاعات اصلی در مورد استفاده از روغن سوخته موتور در خانه

اگر شما یکی از افراد زیادی هستید که روغن موتور خود را تغییر می دهد ، شما نیز باید بدانید که چگونه روغن مورد استفاده را به درستی مدیریت کنید. از این گذشته ، روغن مورد استفاده از یک تغییر روغن می تواند یک میلیون گالن آب تازه را آلوده کند - یک سال برای 50 نفر! هنگام استفاده از روغن استفاده شده ، این نکات کلیدی را در نظر بگیرید:

روغن موتور استفاده شده نامحلول ، پایدار است و می تواند حاوی مواد شیمیایی سمی و فلزات سنگین باشد.

تخریب آن کند است.

به همه چیز می رسد از شن و ماسه ساحل گرفته تا پرندگان پرنده.

این منبع اصلی آلودگی روغن به آبراه ها است و می تواند منجر به آلودگی منابع آب آشامیدنی شود.

آیا شما "Do-It Yourselfer" هستید - آیا روغن را در اتومبیل خود در خانه عوض می کنید؟ به طور متوسط ​​، حدود چهار میلیون نفر از روغن موتور به عنوان روان کننده تجهیزات دیگر استفاده می کنند یا آن را به یک مرکز بازیافت می برند. اگر می خواهید روغن مورد استفاده خود را مجدداً بازیافت کنید ، هنگام جمع آوری آن مراقب باشید که هیچ چیزی ریخته نشود و آن را درون یک قوطی یا ظرف ضد آب قرار دهید.

در مرحله بعد ، فروش دستگاه تصفیه روغن سوخته موتور از روغن استفاده شده جدا می شود و سپس تقطیر خلاء برش مویی را حذف می کند (یعنی کسری که برای استفاده مجدد به عنوان روغن روغن کاری مناسب است) یک روغن سنگین که حاوی مواد افزودنی روغن استفاده شده و سایر فرآورده های فرعی مانند آسفالت تقویت کننده است ، خارج می کند. . قطعه بعدی که تحت آن قرار دارد ، برای از بین بردن پلیمرهای باقیمانده و سایر ترکیبات شیمیایی تحت هیدروژنه ، یا هیدروژن زدایی کاتالیزوری قرار می گیرد و زنجیره های کربن اشباع شده با هیدروژن را برای پایداری بیشتر.

تصفیه روغن سوخته های مورد استفاده مانند فروغن روغنکاری موتور ، مایعات هیدرولیک و روغن دنده مورد استفاده در اتومبیل ها ، دوچرخه ها یا مجهز به چمن زن می توانند در صورت عدم بازیافت یا از بین بردن مناسب آنها محیط را آلوده کنند. برای جلوگیری از آلودگی محیط ، روغن مورد استفاده باید توسط مسئولان محلی مدیریت پسماند یا تعمیرگاه های اتومبیل اداره شود. فیلترهای روغن مورد استفاده نگرانی های مشابهی را برای زباله ها ایجاد می کنند. در صورت تخلیه مناسب ، می توان با بازیافت یا دفع آنها شد. دستگاه تصفیه روغن سوخته موتور

برخی از دلایل زیادی برای استفاده مجدد و بازیافت روغن استفاده شده عبارت

بازیافت روغن استفاده شده دستگاه تصفیه روغن سوخته موتور سازی خاک و آب در امان می دارد.

روغن موتور از بین نمی رود ، فقط کثیف می شود ، بنابراین بازیافت آن یک منبع با ارزش را ذخیره می کند.

برای تولید یک گالن از سهام پایه تصفیه شده انرژی کمتری نسبت به یک پایه پایه از نفت خام مورد نیاز است.

یک گالن روغن موتور استفاده شده همان 2.5 quart روغن روان کننده به عنوان 42 گالن روغن خام را تأمین می کند.

برچسب ها: روغن,روغن سوخته,تصفیه روغن سوخته,دستگاه تصفیه روغن سوخته,دستگاه تصفیه روغن سوخته موتور,تصفیه روغن کارکرده,روغن کارکرده,دستگاه تصفیه,
[ جمعه 7 شهريور 1399 ] [ 22:34 ] [ 123 ]
[ ]

ورق شیروانی ذوزنقه ای

 انتخاب رنگ برای سقف فلزی جدید خود فرایندی هیجان انگیز است ، خصوصاً امروز که گزینه های بیشتری نسبت به گذشته در اختیار شما قرار می دهد. با این حال ، مهم است که به وفور در انتخاب های رنگ موجود فروش ورق شیروانی ، گم نشوید! in بخاطر داشته باشید که رنگی که انتخاب می کنید ، بر کلیت ظاهری و خانه شما تأثیر می گذارد.فر

این راهنما به شما کمک می کند تا رایج ترین طرح های رنگی و گزینه های موجود در اختیار شما ، صاحب خانه را تجسم و مقایسه کنید. ما همچنین تعدادی از عوامل عملی و زیبایی شناختی را که با رنگ های مختلف مرتبط است ، در نظر خواهیم گرفت.

انواع ورق های گالوانیزه و رنگی با ضخامت های مختلف با اندازه دلخواه شما و طرحهای سینوسی

شادولاین ذوزنقه ای طرح سفال از بهترین و مرغوبترین سازندگان دنیا(سپاهان شهرکرد هفت الماس

 هند ایثار قزاق فروش ورق طرح سفال روس و ……)

اماده ثبت خرید شما در طرحها و رنگها و اندازه های شما می باشیم در ضمن اکیپ فعال جهت پوشش

 با کادری با تجربه در اختیار داریم

فروش انواع پشم شیشه پشم سنگ فوم پلی ارتان کارتون پلاست توری مرغی وپیچهای سر مته ای

 با بهترین قیمت را از ما بخواهید

سوله های استوک و دست دوم موجود می باشد

جنس فروش ورق کرکره ای از نوع گالوانیزه پیش رنگ (رنگ کوره ای) و در رنگ های مختلف و از رایج ترین

نوع ورق ها ضخامت ۰.۵میلی متر (بنا به درخواست مشتری ضخامت های دیگر ارائه می

شود) طول بدون محدودیت عرض ورق ۱۰۰ سانتی متر با عرض مفید ۸۰ سانتی متر و ۱۲۵ سانتی متر با عرض مفید

۱۰۵سانتی متر نصب سریع وآسان٬وزن سبک٬عدم تغییر رنگ و شکل در مقابل شرایط جوی

یکپارچگی و عدم شکستگی به مرور زمان٬مقاومت در برابر رطوبت و آب و هوا و زلزله

قیمت      ریال(تماس بگیرید)

 طراحی و ساخت و نصب سقف های شیروانی یکی از مهمترین مراحل ساخت خانه های ویلایی میباشد ، لذا دقت در طراحی و اجرای تمیز و بی نقص سقف شیروانی و همچنین انتخاب و تهیه مصالح مرغوب مورد نیاز ، باید با دقت بیشتری انجام شود ، در این رابطه سپردن مسئولیت فروش ورق ذوزنقه ای انجام و خدمات سقف شیروانی باید به دست افراد متخصص و با تجربه سپرده شود. در همین راستا مرکز سقف ایرانیان آرتا ویلا با برخورداری از متخصصین زبده و کارآمد و همچنین تهیه و تولید محصولات فروش ادویه با کیفیت و اجرای مهندسی سقف های شیروانی و انواع سقف های شیبدار ویلایی و آردواز ، در سراسر کشور عزیزمان و کشورهای همسایه ، با رزومه بسیار قوی آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز میباشد.

[ سه شنبه 22 بهمن 1398 ] [ 13:53 ] [ 123 ]
[ ]

ورق گالوانیزه خیلی دخوب

 جنس از نوع گالوانیزه و یا آلومینیومی

قابلیت رنگ کاری و جوشکاری

مقاوم در برابر شرایط جوی وغیر قابل اشتعال٬قابل استفاده در کلیه

ساختمان ها٬نصب سریع وآسان

ضخامت معمولا انتخاب های رنگ موجود فروش ورق شیروانی ، ۰.۵ میلی متر و طول ۲.۵۰ متر و عرض ۸۲ سانتی متر می باشد

قیمت     ریال(تماس بگیرید)

طرح کلاسیک ( سقف طرح سفال ):

سقف طرح کلاسیک کینگستون ( سقف طرح سفال ) با ظاهری تسخیر کننده نسبت به انواع سیستم های سقفی خود را متمایز می کند. این طرح با ایثار قزاق فروش ورق طرح سفال روس و ……) های زیبا و خاص و مناسب برای هر نوع سبک معماری می باشد. ورق طرح سفال کینگستون با رنگ های متنوع و منطبق با هر سلیقه برای ایجاد سقفی زیبا و منظره ایی چشم نواز را برای مصرف کننده تداعی می کند.تحقیق و توسعه در طراحی سقفهای کلاسیک این اطمینان را می دهد که پوشش کلاسیک از بهترین کیفیت و دوام و مقاومت استثنایی برخوردار است.

سقف شینگل (طرح شینگل):

سقف شینگل کینگستون یادآور جنس فروش ورق کرکره ای از نوع سقف های سنتی و در عین حال با کیفیت بالا و وزن سبک و تنوع رنگی می باشد. طرح شینگل با داشتن صافی و برجستگی های زیبا و مناسب برای هر نوع بنا می باشد. همچنین محصول کینگستون در بناهایی از جمله (مدارس-منازل مسکونی –هتل ها-مراکز خرید آلاچیق ها–پیشانی اپارتمانها –سر درب منازل –و....) فروش ورق ذوزنقه ای انجاممورد استفاده قرار می گیرد. سقف شینگل کینگستون به دلیل مزایایی اعم از، سبکی وزن، قیمت پایین و مقاوم در برابر باد و باران، تگرگ، آتش و اشعه ماوراء بنفش از سقف شینگل سنتی پیشی گرفته است.

جنس از نوع گالوانیزه پیش رنگ (رنگ کوره ای) و در رنگ های مختلف

ضخامت ۰.۵میلی متر (بنا به درخواست مشتری ضخامت های دیگر ارائه می شود)

طول بدون محدودیت

عرض ورق ۱۰۰ سانتی متر با محصولات فروش ادویه با کیفیت عرض مفید۸۰ سانتی متر و ۱۲۵ سانتی متر با عرض مفید ۱۰۰سانتی متر

نصب سریع وآسان٬وزن سبک٬عدم تغییر رنگ و شکل در مقابل شرایط جوی

یکپارچگی و عدم شکستگی به مرور زمان٬مقاومت در برابر رطوبت و آب و هوا و زلزله

ورق نما-دامپا-لمبه

[ سه شنبه 22 بهمن 1398 ] [ 13:52 ] [ 123 ]
[ ]

فروش انواع ورق شیروانی

 ویژگی ورق شادولاین:

جنس از نوع گالوانیزه پیش رنگ (رنگ کوره ای) و در رنگ های مختلف

ضخامت ۰.۵میلی متر (بنا به درخواست مشتری ضخامت های دیگر ارائه می شود)

طول بدون محدودیت

عرض ورق ۱۰۰  فروش ورق شیروانی  سانتی متر با عرض مفید۸۰ سانتی متر و ۱۲۵ سانتی متر با عرض مفید ۹۷ سانتی متر

نصب سریع وآسان٬وزن سبک٬عدم تغییر رنگ و شکل در مقابل شرایط جوی

یکپارچگی و عدم شکستگی به مرور زمان٬مقاومت در برابر رطوبت و آب و هوا و زلزله

قیمت     ریال(تماس بگیرید)

ورق طرح سفال

ویژگی ورق سینوسی:

جنس از نوع گالوانیزه پیش رنگ (رنگ کوره ای) و در رنگ های مختلف و از رایج ترین

نوع ورق ها ضخامت ۰.۵میلی متر (بنا به درخواست مشتری ضخامت های دیگر ارائه می

شود)

طول بدون محدودیت

عرض ورق ۱۰۰ سانتی فروش ورق طرح سفال متر با عرض مفید ۸۰ سانتی متر و ۱۲۵ سانتی متر با عرض مفید

۱۰۵سانتی متر

نصب سریع وآسان٬وزن سبک٬عدم تغییر رنگ و شکل در مقابل شرایط جوی

یکپارچگی و عدم شکستگی به مرور زمان٬مقاومت در برابر رطوبت و آب و هوا و زلزله

قیمت      ریال(تماس بگیرید)

ورق کرکره ای

ورق کرکره ای،ورق شیروانی،ورق سقف شیبدار،ورق گالوانیزه کرکره ای

ورق ذوزنقه

ورق ذوزنقه،ورق گالوانیزه ذوزنقه،فروش ورق شیروانی،قیمت ورق شیروانی

ویژگی ورق ذوزنقه:

جنس از نوع گالوانیزه پیش رنگ (رنگ کوره ای) و در رنگ های مختلف

ضخامت ۰.۵میلی متر (بنا به درخواست مشتری ضخامت های دیگر ارائه می شود)

طول بدون محدودیت

عرض ورق ۱۰۰ سانتی متر فروش ورق کرکره ای با عرض مفید ۷۲ سانتی متر و ۱۲۵ سانتی متر با عرض مفید ۸۸ سانتی متر

نصب سریع وآسان٬وزن سبک٬عدم تغییر رنگ و شکل در مقابل شرایط جوی

یکپارچگی و عدم شکستگی به مرور زمان٬مقاومت در برابر رطوبت و آب و هوا و زلزله

قیمت   ریال(تماس بگیرید)

ورق شادولاین

ورق قرار میگیرد. بعد با عبور آن از کوره، پخته و طی فرایندی سرد میشود. طی این عملیات لایه ای از رنگ پرایمر بر سطح ورق ایجاد می شود.که همان آستر است.

سپس رنگ نهایی روی سطح بالایی ورق، (Top Coat) که از جنس پلی-استر، اپکسی، پلی اورتان، پلی وینیل ایدین فلوئوراید ، آکریلیک و یا پلی  فروش ورق ذوزنقه ای آمید میباشد قرار میگیرد . و در سطح زیرین (Back Coat) هم رنگی از جنس اپکسی با قابلیت فرم-پذیری بالا پاشیده میشود. در نهایت عملیات پخت روی رنگ انجام می گردد.

گاهی با استفاده از (Laminator) ،فیلم محافظی از جنس PET و PVC روی سطح بالایی ورق را میپوشانند .

در صورت استفاده از رنگهایی از جنس پلاستیسول با ضخامت بالا بر سطح رویی ورق، می توان با کمک فرایندی که بعد از کوره پخت رنگ نهایی انجام میشود ، بافتهای سطحی خاصی مانند

 چرمی شکل کتانی گرانیتی

را ایجاد کرد.

 گاهی با استفاده از فرایند دیگری به نام (Stripable) لایه ای محافظ بر روی سطح ورق رنگی قرار میدهند . لایه مذکور قبل از مصرف جدا میشود . این لایه همان نایلون معمولا آبی رنگی است که روی ورقهای استنلس استیل برای محافظت از آن قرار میدهند.

در انتها ورق وارد آزمایشگاه کنترل کیفیت شده و پس ازبرسی دقیق تاییدشده و بسته بندی میگردد.

رنگ الکترواستاتیک:

پوشش رنگی ورق گالوانیزه محصولات فروش ادویه که در مورد ان توضیحاتی داده شد، رنگ کوره ای الکترو استاتیک میباشد . این پوشش برای اولین بار در دهه ی 1950به عنوان پوششی نوین وارد بازارشد.

رنگ کوره ای پودری الکتروا ستاتیک متشکل است از ذرات ریز و خشک رزین. این ذرات خشک دارای بار مثبت هستند.

[ سه شنبه 22 بهمن 1398 ] [ 13:50 ] [ 123 ]
[ ]

ویژگی ورق طرح سفال

 ۲_ پس از چربی زدایی ورق گالوانیزه را با آب گرم شسته و با دمیدن هوای گرم خشک میکنند، سپس برای بالا بردن مقاومت آن در برابر خوردگی و همچنین فروش ورق شیروانی افزایش چسبندگی رنگ به آن و همچنین جلوگیری از پوسته شدن رنگ پس از فرایند فرم دهی، آن را کروماته میکنند، در مرحله بعد رنگ اولیه یا پرایمر،که از جنس پلی استر، یا اپکسی است روی ورق قرار میگیرد. بعد با عبور آن از کوره، پخته و طی فرایندی سرد میشود. طی این عملیات لایه ای از رنگ پرایمر بر سطح ورق ایجاد می شود.که همان آستر است.

سپس رنگ نهایی روی سطح بالایی  فروش ورق طرح سفال ورق، (Top Coat) که از جنس پلی-استر، اپکسی، پلی اورتان، پلی وینیل ایدین فلوئوراید ، آکریلیک و یا پلی آمید میباشد قرار میگیرد . و در سطح زیرین (Back Coat) هم رنگی از جنس اپکسی با قابلیت فرم-پذیری بالا پاشیده میشود. در نهایت عملیات پخت روی رنگ انجام می گردد.

گاهی با استفاده از (Laminator) ،فیلم محافظی از جنس PET و PVC روی سطح بالایی ورق را میپوشانند .

در صورت استفاده از رنگهایی از جنس پلاستیسول با ضخامت بالا بر سطح رویی ورق، می توان با کمک فرایندی که بعد از کوره پخت رنگ نهایی انجام میشود ، بافتهای سطحی خاصی مانند

 چرمی شکل کتانی گرانیتی

را ایجاد کرد.

 گاهی با استفاده از فرایند دیگری به نام (Stripable) لایه ای محافظ بر روی سطح ورق رنگی قرار میدهند . لایه مذکور قبل از مصرف جدا میشود .  فروش ورق کرکره ای  این لایه همان نایلون معمولا آبی رنگی است که روی ورقهای استنلس استیل برای محافظت از آن قرار میدهند.

در انتها ورق وارد آزمایشگاه کنترل کیفیت شده و پس ازبرسی دقیق تاییدشده و بسته بندی میگردد.

رنگ الکترواستاتیک:

پوشش رنگی ورق گالوانیزه که  فروش ورق ذوزنقه ای  در مورد ان توضیحاتی داده شد، رنگ کوره ای الکترو استاتیک میباشد . این پوشش برای اولین بار در دهه ی 1950به عنوان پوششی نوین وارد بازارشد.

رنگ کوره ای پودری الکتروا ستاتیک متشکل است از ذرات ریز و خشک رزین. این ذرات خشک دارای بار مثبت هستند. پودر رزین که حاوی رنگدانه های مورد نظر تولید کننده است، بر روی سطح مورد نظر پاشیده میشود ، ذرات ریز رزین حاوی شارژ الکترواستاتیکی می باشند، زمانی که ذرات رزین به قطعه کار پاشش می شود ، به سطح فلز می چسبند. این به خاطر این است که قطعه کار به زمین وصل شده است (یعنی بار منفی دارد) در نتیجه ذرات را مثل آهن ربا به خود جذب می کند و رنگ به تمامی سطح ورق می چسبد . هدر رفتن رنگ در این حالت کمتر از 10% است . ذرات چسبیده به سطح فلز ، در کوره های صنعتی مخصوص پخته می شوند . رزین ذوب شده، در سطح فلز همجوش شده و ایجاد سطحی یکدست ، ضخیم و مقاوم می کند. نتیجه کار سطحی زیبا و براق با مقاومتی بسیار عالی در مقابل مواد شیمیایی ، خراش و پوسته شدن و سه برابر مقاوم تر از رنگ های پایه حلال می باشد.

رنگ مایع پایه حلال، می تواند  فروش ادویه  تحت تاثیر شرایط آب و هوایی مثل دما و رطوبت قرار گرفته و نتیجه کار،محصولی با کیفیت پایین تر است. علاوه بر شرایط جوی ، مهارت نقاش نیز تاثیر مستقیم در کیفیت اتمام کار خواهد داشت. از آنجایی که رنگ پودری از طریق بارداری الکترواستاتیکی به قطعه کار می چسبد ، بدست آوردن یک سطح یک دست و با کیفیت بالا در هر شرایط جوی ممکن می باشد . این روش علاوه بر مزایای ذکر شده با محیط زیست هم سازگار تر

[ سه شنبه 22 بهمن 1398 ] [ 13:50 ] [ 123 ]
[ ]

ورق شیروانی گالوانیزه رنگی چیست

 انتخاب رنگ برای سقف فلزی جدید خود فرایندی هیجان انگیز است ، خصوصاً امروز که گزینه های بیشتری نسبت به گذشته در اختیار شما قرار می دهد. با این حال ، مهم است که به وفور در انتخاب های رنگ موجود فروش ورق شیروانی ، گم نشوید! in بخاطر داشته باشید که رنگی که انتخاب می کنید ، بر کلیت ظاهری و خانه شما تأثیر می گذارد.فر

این راهنما به شما کمک می کند تا رایج ترین طرح های رنگی و گزینه های موجود در اختیار شما ، صاحب خانه را تجسم و مقایسه کنید. ما همچنین تعدادی از عوامل عملی و زیبایی شناختی را که با رنگ های مختلف مرتبط است ، در نظر خواهیم گرفت.ویژگی ورق ذوزنقه:

جنس از نوع گالوانیزه پیش رنگ (رنگ کوره ای) و در رنگ های مختلف

ضخامت ۰.۵میلی متر قزاق فروش ورق طرح سفال روس (بنا به درخواست مشتری ضخامت های دیگر ارائه می شود)

طول بدون محدودیت عرض ورق ۱۰۰ سانتی متر با عرض مفید ۷۲ سانتی متر و ۱۲۵ سانتی متر با عرض مفید ۸۸ سانتی مترد نصب سریع وآسان٬وزن سبک٬عدم تغییر رنگ و شکل در مقابل شرایط جوی

یکپارچگی و عدم شکستگی به مرور زمان٬مقاومت در برابر رطوبت و آب و هوا و زلزله

قیمت   ریال(تماس بگیرید)

ویژگی ورق نما(دامپا-لمبه):

جنس از نوع گالوانیزه و یا آلومینیومی

قابلیت رنگ کاری و جوشکاری

مقاوم در برابر شرایط جوی وغیر قابل اشتعال٬قابل استفاده در کلیه

ساختمان ها٬نصب سریع وآسان

ضخامت معمولا ۰.۵ میلی متر و طول ۲.۵۰ متر و عرض ۸۲ سانتی متر می باشد

قیمت     ریال(تماس بگیرید)

روف تایل جنس فروش ورق کرکره ای ۲_ پس از چربی زدایی ورق گالوانیزه را با آب گرم شسته و با دمیدن هوای گرم خشک میکنند، سپس برای بالا بردن مقاومت آن در برابر خوردگی و همچنین افزایش چسبندگی رنگ به آن و همچنین جلوگیری از پوسته شدن رنگ پس از فرایند فرم دهی، آن را کروماته میکنند، در مرحله بعد رنگ اولیه یا پرایمر،که از جنس پلی استر، یا اپکسی است روی ورق قرار میگیرد. بعد با عبور آن از کوره، پخته و طی فرایندی سرد میشود. طی این عملیات لایه ای از رنگ پرایمر بر سطح ورق ایجاد می شود.که همان آستر است.

سپس رنگ نهایی روی سطح بالایی ورق،  فروش ورق ذوزنقه ای (Top Coat) که از جنس پلی-استر، اپکسی، پلی اورتان، پلی وینیل ایدین فلوئوراید ، آکریلیک و یا پلی آمید میباشد قرار میگیرد . و در سطح زیرین (Back Coat) هم رنگی از جنس اپکسی با قابلیت فرم-پذیری بالا پاشیده میشود. در نهایت عملیات پخت روی رنگ انجام می گردد.

گاهی با استفاده از (Laminator) ،فیلم محافظی از جنس PET و PVC روی سطح بالایی ورق را میپوشانند .

در صورت استفاده از رنگهایی از جنس پلاستیسول با ضخامت بالا بر سطح رویی ورق، می توان با کمک فرایندی که بعد از کوره پخت رنگ نهایی انجام میشود ، بافتهای سطحی خاصی مانند

 چرمی شکل کتانی گرانیتی

را ایجاد کرد.

 گاهی با استفاده از فرایند دیگری به نام (Stripable) لایه ای محافظ بر روی سطح ورق رنگی قرار میدهند . لایه مذکور قبل از مصرف جدا میشود . این لایه همان نایلون معمولا آبی رنگی است که روی ورقهای استنلس استیل برای محافظت از آن قرار میدهند.

در انتها ورق وارد آزمایشگاه کنترل فروش ادویه  کیفیت شده و پس ازبرسی دقیق تاییدشده و بسته بندی میگردد.۱_در ابتدا کلاف گالوانیزه وارد خط تولید شده و به یکی از این دو صورت، چربی زدایی میشو

1-چربی گیری بصورت سرد یا الکتریکی

 این روش به دلیل وقت گیر بودن و ضعف کیفیت، مطرح نمی باشد . درروش الکتریکی، حجم سرمایه گذاری اولیه بسیار زیاد است و همچنین با توجه به مصرف الکترولیت ها ،مقرون به صرفه و اقتصادی نیست .

2-شستشوی گرم با مواد قلیایی

 به صورت غوطه وری و پاششی است. این روش به دلیل کم هزینه بودن، سرمایه گذاری اولیه کم و… در صنایع فلزی بیشتر مورد توجه است و امروزه در صنایع قطعه سازی هم متداول می باشد .

۲_ پس از چربی زدایی ورق گالوانیزه را با آب گرم شسته و با دمیدن هوای گرم خشک میکنند، سپس برای بالا بردن مقاومت آن در برابر خوردگی و همچنین افزایش چسبندگی رنگ به آن و همچنین جلوگیری از پوسته شدن رنگ پس از فرایند فرم دهی، آن را کروماته میکنند، در مرحله بعد رنگ اولیه یا پرایمر،که از جنس پلی استر، یا اپکسی است روی ورق قرار میگیرد. بعد با عبور آن از کوره، پخته و طی فرایندی سرد میشود. طی این عملیات لایه ای از رنگ پرایمر بر سطح ورق ایجاد می شود.که همان آستر است.

سپس رنگ نهایی روی سطح بالایی ورق، (Top Coat) که از جنس پلی-استر، اپکسی، پلی اورتان، پلی وینیل ایدین فلوئوراید ، آکریلیک و یا پلی آمید میباشد قرار میگیرد . و در سطح زیرین (Back Coat) هم رنگی از جنس اپکسی با قابلیت فرم-پذیری بالا پاشیده میشود. در نهایت عملیات پخت روی رنگ انجام می گردد.

 

[ سه شنبه 22 بهمن 1398 ] [ 13:49 ] [ 123 ]
[ ]

ورق هایی که شیروانی میشوند

 اجرای صفر تا صد پروژه های ساخت سقف ویلا ، طراحی و اجرای آردواز ، ساخت خرپا و پوشش شیروانی ، اجرای سردرب و آلاچیق با طرح های شیک و زیبا و پوشش سقف سوله و پوشش دیواره سوله و نصب سوله

پوشش سقف شیروانی . اجرای آردواز ، سقف شیبدار ، شینگل - دکرا - پرچین - پوشش سقف سوله و اجرای زیرسازی و پوشش دیواره سوله .ویژگی ورق ذوزنقه:جنس فروش ورق کرکره ای از نوع گالوانیزه پیش رنگجنس از نوع گالوانیزه پیش رنگ (رنگ کوره ای) و در رنگ های مختلف

ضخامت ۰.۵میلی متر (بنا به درخواست مشتری ضخامت های دیگر ارائه می شود)

طول بدون محدودیت عرض ورق ۱۰۰ سانتی متر با عرض مفید ۷۲ سانتی متر و ۱۲۵ سانتی متر با عرض مفید ۸۸ سانتی متر نصب سریع وآسان٬وزن سبک٬عدم تغییر رنگ و شکل در مقابل شرایط جوی یکپارچگی و عدم شکستگی به مرور زمان٬مقاومت در برابر رطوبت و آب و هوا و زلزله قیمت   ریال(تماس بگیرید)

انتخاب رنگ برای سقف فلزی جدید خود فرایندی هیجان انگیز است ، خصوصاً امروز که گزینه های بیشتری نسبت به گذشته در اختیار شما قرار می دهد. با این حال ، مهم است که به وفور در انتخاب های رنگ موجود فروش ورق شیروانی ، گم نشوید! in بخاطر داشته باشید که رنگی که انتخاب می کنید ، بر کلیت ظاهری و خانه شما تأثیر می گذارد.فراین راهنما به شما کمک می کند تا رایج ترین طرح های رنگی و گزینه های موجود در اختیار شما ، صاحب خانه را تجسم و مقایسه کنید. ما همچنین تعدادی از عوامل عملی و زیبایی شناختی را که با رنگ های مختلف مرتبط است ، در نظر خواهیم گرفت.

انواع ورق های گالوانیزه و رنگی با ضخامت های مختلف با اندازه دلخواه شما و طرحهای سینوسیشادولاین ذوزنقه ای طرح سفال از بهترین و مرغوبترین سازندگان دنیا(سپاهان شهرکرد هفت الماس هند ایثار قزاق فروش ورق طرح سفال روس و ……)

۲_ پس از چربی زدایی ورق گالوانیزه را با آب گرم شسته و با دمیدن هوای گرم خشک میکنند، سپس برای بالا بردن مقاومت آن در برابر خوردگی و همچنین افزایش چسبندگی رنگ به آن و همچنین جلوگیری از پوسته شدن رنگ پس از فرایند فرم دهی، آن را کروماته میکنند، در مرحله بعد رنگ اولیه یا پرایمر،که از جنس پلی استر، یا اپکسی است روی ورق قرار میگیرد. بعد با عبور آن از کوره، پخته و طی فرایندی سرد میشود. طی این عملیات لایه ای از رنگ پرایمر بر سطح ورق ایجاد می شود.که همان آستر است.سپس رنگ نهایی روی سطح بالایی ورق، (Top Coat) که از جنس پلی-استر، اپکسی، پلی اورتان، پلی وینیل ایدین فلوئوراید ، آکریلیک و یا پلی آمید میباشد قرار میگیرد . و در سطح زیرین (Back Coat) هم رنگی از جنس اپکسی با قابلیت فرم-پذیری مسئولیت فروش ورق ذوزنقه ای انجام بالا پاشیده میشود. در نهایت عملیات پخت روی رنگ انجام می گردد.

گاهی با استفاده از (Laminator) ،فیلم محافظی از جنس PET و PVC روی سطح بالایی ورق را میپوشانند .

در صورت استفاده از رنگهایی از جنس پلاستیسول با ضخامت بالا بر سطح رویی ورق، می توان با کمک فرایندی که بعد از کوره پخت رنگ نهایی انجام میشود ، بافتهای سطحی خاصی مانند چرمی شکل کتانی گرانیتی را ایجاد کرد. گاهی با استفاده از فرایند  فروش ادویه  دیگری به نام (Stripable) لایه ای محافظ بر روی سطح ورق رنگی قرار میدهند . لایه مذکور قبل از مصرف جدا میشود . این لایه همان نایلون معمولا آبی رنگی است که روی ورقهای استنلس استیل برای محافظت از آن قرار میدهند.

در انتها ورق وارد آزمایشگاه کنترل کیفیت شده و پس ازبرسی دقیق تاییدشده و بسته بندی میگردد.

رنگ الکترواستاتیک:

[ سه شنبه 22 بهمن 1398 ] [ 13:48 ] [ 123 ]
[ ]