انواع ورزش در استخر برای لاغری

 انواع ورزش در استخر برای لاغری

اگر از شنا برای خود ورزشی جذاب بسازید قطعا لاغری سریع با استخر و شنا را تجربه خواهید کرد و از آن لذت خواهید برد. در اینجا ما انواع ورزش در استخر برای لاغری را به شما آموزش میدهیم.

 

برای شروع میتوانید عرض استخر را برای مثال ۴ دور شنا کنید. میتوانید پس از هربار که به دیواره استخر میرسید، برای چند ثانیه نفس بگیرید و استراحت کنید و سپس دوباره شروع کنید. اگر مدت زیادی است که شنا نکردید و یا فراموش کرده‌اید، میتوانید از تخته‌های بادی استفاده کنید.

 

از این تخته ها برای آموزش شنا به مبتدیان استفاده میشود و میتواند در ابتدای کار بسیار به شما کمک کند. پس از استفاده از این تخته‌ها کم کم میتوانید حرکات دست‌ها و پاهایتان را هماهنگ کنید و مسلط شوید.

 

 

از کرال پشت و کرال سینه در تمرینات خود استفاده کنید. این دو شنا خیلی در لاغری سریع با استخر خیلی محبوبند چون هم یادگیری آنها ساده است و هم جذاب. از این دو شنا هیچوقت خسته نمیشوید و حوصله‌تان سر نمیرود.

 

کرال سینه موجب تحرک در عضلات باسن و داخل ران میشود. البته این موضوع همیشه نادیده گرفته میشود. بهتر است اگر یاد نگرفته‌اید از حالا به بعد این شنا را آموزش ببینید و تمرین را شروع کنید.

 

لاغری با شنا کردن, چربی سوزی با شنا

تناسب اندام با شنا

 

لاغری با کرال سینه

کرال پشت هم یکی دیگر از انواع ورزش در استخر برای لاغری است. سعی کنید روی سطح آب دراز بکشید. چشمانتان رو به آسمان یا سقف باشد و سرتان را در امتداد ستون فقرات نگه دارید. در این صورت فقط میتوانید تعادل خود را روی آب حفظ کنید. این تمرین ماهیچه‌های پشت و شانه‌های شما را تقویت کرده و حالت میدهد. این هم یک راه دیگر برای لاغری سریع با استخر است.

 

حرکت شنا برای لاغری شکم نیز موثر است؟

این سوال بسیاری از افراد درباره شنا کردن است. بسیاری میگویند: من با شنا لاغر شدم. بله درست است. حرکت شنا برای لاغری شکم نیز موثر است. در کل هر ورزش و تمرینی که به لاغری و کاهش وزن منجر شود به لاغری شکم و پهلو نیز کمک میکند.

 

ورزش شکم و پهلو در استخر

اگر چربی دور شکم دارید، ورزش شکم و پهلو در استخر را به شما پیشنهاد میدهیم. برای اینکار نیازی نیست شنا بلد باشید یا قهرمان شنا باشید. فقط کافیست یک مایو و کلاه شنا داشته باشید. وارد استخر شوید و تمریناتی که در ادامه به شما میگوییم را بدون عجله انجام دهید.

 

[ سه شنبه 1 مهر 1399 ] [ 1:07 ] [ 123 ]
[ ]